Poprawa krążenia żylnego z Cyclo 4 Dios

Poprawa krążenia żylnego z Cyclo 4 Dios

Problemy z krążeniem żylnym pojawiają się głównie u osób starszych, ale czasami dotykają tez ludzi całkowicie młodych. Wynikają one z braku aktywności fizycznej, z niezdrowej diety, a czasami po prostu z przyczyn genetycznych. Podobne dolegliwości objawiają się ciągłym marznięciem lub drętwieniem kończyn, a czasami także skurczami serca, które okazują się bardzo bolesne i mogą ans ogromnie przestraszyć.

Nieleczone, problemy z krążeniem mogą doprowadzić do poważnych powikłań, łącznie z groźnymi chorobami serca, jak zawał. Dlatego tez, gdy obserwujemy u siebie podobne objawy, powinniśmy zgłosić się do lekarza i z jego przepisu zacząć brać odpowiedni lek, jak na przykład cyclo 4 dios.

Dostępny bez recepty

Jest to suplement diety, wydawany bez recepty. Możemy go zatem nabyć, również bez konsultacji z lekarzem, jednak w takim wypadku należy uważnie się obserwować podczas jego przyjmowania. Jeżeli pojawią się u ans jakieś reakcje niepożądane, uczulenia, wówczas powinniśmy natychmiast przerwać przyjmowanie leku. Ważne okazuje się też to, aby nie stosować suplementu jako zamiennika zdrowej, zrównoważonej diety.

Wręcz przeciwnie, podczas przyjmowania leku, kiedy jesteśmy chorzy, tym bardziej powinniśmy zwrócić uwagę na to, co jemy, starając się spożywać dużo owoców i warzyw oraz białka. Rzecz jasna, stosując lek nie zauważymy poprawy po jednym czy dwóch dniach, lecz powinna być ona widoczna po kilku tygodniach. Należy przyjmować codziennie jedną tabletkę i nie przekraczać tej dawki.

Po przedawkowaniu leku mogłoby się bowiem pojawić działania niepożądane. Zdarzają się one jednak bardzo rzadko, gdyż lek ten jest bezpieczny, oparty na surowcach roślinnych.

Skład

W jego skład wchodzi witamina C, jak również ekstrakt z korzenia ruszczyka i hesperedyna. Jeżeli jesteśmy uczuleni na któryś z tych składników, nie powinniśmy jednak przyjmować leku, lecz zastąpić go jakimś innym, o odmiennym składzie, ale podobnym działaniu.

Problemy z krążeniem bywają uciążliwe i mogą być niebezpieczne, jeżeli nie będziemy ich leczyć. Dlatego też należy jak najszybciej na nie zareagować i zredukować bolesne dolegliwości.

 

 

 

Odpowiedz