lek. med. Monika Rogala

Dermatolog, wenerolog, lek. med. estetycznej

Umów wizytę

lek. med. Monika Rogala

Dermatolog, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, wenerolog

Umów wizytę

lek. med. Monika Rogala

Dermatolog, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, wenerolog

  • Konsultacje dla dorosłych i dzieci od 1 dnia życia

Jestem specjalistą dermatologii klinicznej i estetycznej, dermatochirurgii oraz laseroterapii. Mam wieloletnie doświadczenie w tych obszarach, które zdobyłam współpracując między innymi z Polikliniką Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA i Wojskowym Instytutem Medycznym WIM CSK MON.

W swojej pracy zależy mi przede wszystkim na dobru Pacjenta. W leczeniu wykorzystuję bezpieczne i skuteczne metody leczenia, które mają poprawiać jakość i komfort życia. Pasja do wykonywania zawodu lekarza sprawia, że każdego Pacjenta traktuję indywidualnie, a wizyta przebiega bez pośpiechu.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Stale poszerzam swoją wiedzę w zakresie dermatologii ogólnej oraz medycyny estetycznej uczestnicząc w kongresach medycznych w kraju i za granicą. Jako wykładowca i szkoleniowiec od wielu lat współpracuję z koncernami kosmetycznymi La Roche Posay i Sesderma.

Swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej dzielę się z Pacjentami w mediach społecznościowych oraz w programie telewizyjnym „Pytanie na śniadanie”, w którym występuję jako ekspert. Więcej na ten temat w zakładce Blog.

Wykształcenie

  • Uniwersytet Medyczny w Lublinie – Wydział Lekarski
  • Psychosomatyka i somatopsychologia – studia podyplomowe SWPS
  • Zdrowie Publiczne – studia podyplomowe
  • Executive Master of Business Administration (MBA) w ochronie zdrowia – studia podyplomowe

Jeśli chcesz lepiej poznać moją pracę i zobaczyć czym się zajmuję na co dzień, zajrzyj na mój profil na Instagramie.

Konsultacje

Umów się na konsultację i uzyskaj profesjonalną poradę – termin można zarezerwować przez kontakt telefoniczny lub mailowy z recepcją.

Umów wizytę